Přejít na menu Přejít na obsah

Aktuálně


Minulé akce

2017

8.-10.12. CTS Perfect - TC Lípa taneční soustředění
7.12. 11. lekce tanečních taneční DDM Junior
1.-3.12. DFS Sejkorky folklorní soustředění
30.11. 10. lekce tanečních taneční DDM Junior
25.11. Svatocecilský koncert koncert DOM
23.11. 9. prodloužená lekce taneční DDM Junior
17.-19.11. hosté organizace Pionýr ubytování
10.-12.11. TC Lípa taneční soustředění
9.11. 8. lekce tanečních taneční DDM Junior
2.11. 7. lekce tanečních taneční DDM Junior
19.-22.10. FanCity festival popkultury
19.10. 6. lekce tanečních taneční DDM Junior
18.10. oběd Katedra Arts managementu
14.10. sraz ročníku 1987 sraz 2 tříd gymnázia
14.10. Klub českých turistů ubytování a polopenze
12.10. 5. prodloužená lekce taneční DDM Junior
5.10. 4. lekce tanečních taneční DDM Junior
29.9. svatba soukromá akce
28.9. 2x turisté 2 turistické večírky
28.9. 3. lekce tanečních taneční DDM Junior
21.9. 2. lekce tanečních taneční DDM Junior
14.9. 1. lekce tanečních taneční DDM Junior
1.-3.9. fotbalisté ubytování pro turnaj
27.-31.8. soustředění PS Hroch taneční soustředění
20.-26.8. soustředění TS Bunny taneční soustředění
20.-25.8. soustředění TŠ Starstep taneční soustředění
15.-20.8. konference AIESEC studentská konference
13.-19.8. soustředění Hotch-Potch taneční soustředění
6.-13.8. soustředění Aerobic Lady taneční soustředění
30.7.-6.8. N.C.O.D. taneční soustředění
23.-30.7. soustředění E.M.Dancers taneční soustředění
20.-23.7. studenti studenti
17.-22.7. soustředění Select Dance taneční soustředění
18.-22.7. soustředění Pirouette taneční soustředění
10.-14.7. soustředění Hroch taneční soustředění
29.6.-9.7. Festival fantazie festival popkultury
16.6. turisté turisté
15.-18.6. Buenos Aires Tango taneční soustředění
12.-14.5. oslava narozenin soukromá oslava
5.5. Majáles pořádá OA
28.-30.4. soustředění TC Lípa taneční soustředění
21.-23.4. soustředění TC Lípa taneční soustředění
13.-15.4. soustředění TC Lípa taneční soustředění
7.-9.4. soustředění Sejkorky taneční soustředění
25.3. uzavření sezóny hokejisti - soukr.akce
11.3. Ples komediantů SCHOD
25.2. Pivovarský ples Pivovar Chotěboř

2016

28.12.-1.1. Silicon SILvestr I CON setkání fanoušků
21.12. večírek Solar Sol. firemní večírek
16.12. večírek NATE firemní večírek
15.12. taneční 2016 závěrečný věneček
8.12. taneční 2016 11. lekce
1.12. taneční 2016 10. lekce
25.-27.11. soustředění Hroch taneční soustředění
24.-27.11. atleti Chrudim atletické soustředění
24.11. taneční 2016 9. lekce, prodloužená
18.-20.11. ubytování pro DDM ubytování partnerů DDM
10.11. taneční 2016 8. lekce
4.11. oslava narozenin oslava narozenin
3.11. taneční 2016 7. lekce
25.-30.10. podzimní GeekCamp dětský tábor
20.-23.10. FanCity festival fantastiky a her
20.10. taneční 2016 6. lekce
14.-18.10. konference BEST mezinár. studentská konference
13.10. taneční 2016 5. lekce, prodloužená
6.10. taneční 2016 4. lekce
29.9. taneční 2016 3. lekce
24.9. módní přehlídka  
22.9. taneční 2016 2. lekce
15.9. taneční 2016 1. lekce
21.-25.8. soustředění Hroch taneční soustředění
14.-20.8. soustředění Hotch-Potch taneční soustředění
17.7.-1.8. 5x GeekCamp 5 běhů dětského tábora
10.-14.7. soustředění Pirouette taneční soustředění
30.6.-10.7. Festival fantazie ubytování účastníků
29.4.-1.5. Doubrava Cup 2016 rybářské závody
23.4. koncert DOM jarní koncert
8.4. závěr sezóny hokejistů hokejisti - žáci
23.-28.3. Velikonoční GeekCamp dětský tábor
20.2. 7. pivovarský ples ples Pivovaru Chotěboř
13.2. taneční minisoustředění  

2015

30.12.-3.1. Silicon SILvestr I CON setkání fanoušků
148.12. večírek Solar Solutions firemní večírek
11.12. večírek NATE firemní večírek
10.12. taneční 2015 závěrečný věneček
3.12. taneční 2015 11. lekce
26.11. taneční 2015 10. lekce, prodloužená
21.11. 7. Svatocecilský koncert koncert DOM při ZUŠ
19.11. taneční 2015 9. lekce
13.11. Halloween akce DDM Junior
12.11. taneční 2015 8. lekce
6. a 7.11. oslava narozenin soukromá akce
5.11. taneční 2015 7. lekce
27.10.-1.11. Geek Camp dětský tábor
22.-25.10. FanCity festival fantastiky a her
22.10. taneční 2015 6. lekce
15.10. taneční 2015 5. lekce, prodloužená
8.10. taneční 2015 4. lekce
1.10. taneční 2015 3. lekce
24.9. taneční 2015 2. lekce
18.9. soukromá oslava soukromá oslava
17.9. taneční 2015 1. lekce
11.9. konference okresní konference ČSSD
5.9. oslava narozenin soukromá akce
16.-22.8. Hotch-Potch Jihlava taneční soustředění
9.-16.8. Geek Camp dětský tábor
2.-9.8. Geek Camp dětský tábor
26.7.-2.8. Geek Camp dětský tábor
19.-26.7. Geek Camp dětský tábor
23.5. oslava narozenin  
15.5. Majáles 2015 Obchodní Akademie
8.-10.5. Doubrava 2015 rybářské závody
25.4. Koncert ZUŠ  
18.4. MČR v klipovém tancování taneční mistrovství ČR
1.-6.4. Geek Camp dětský tábor
22.3. velký dětský karneval Kraj Vysočina a Hit Rádio Vysočina
6.3. Schůze včelařů  
21.2. Ples 6. ples Pivovaru Chotěboř
14.-15.1. Bubnování  

2014

30.12.-4.1. Silicon SILvestr I CON setkání fanoušků
27.12. Ples tanečníků vánoční ples pořádá TŠ Bohémia
12.12. večírek NATE firemní večírek
4.12. taneční 2014 závěrečný věneček
27.11. taneční 2014 11. lekce
22.11. koncert ZUŚ DOM – Svatocecilský koncert
20.11. taneční 2014 10. lekce, prodloužená
14.-17.11. Bloody Xmas festival hororu
13.11. taneční 2014 9. lekce
12.11. módní přehlídka  
7.-9.11. ubytování pro DDM Junior maďarští hosté
6.11. taneční 2014 8. lekce
30.10.-2.11. FanCity festival sci-fi, fantasy a her
24.-29.10. Geek Camp dětský tábor
23.10. taneční 2014 7. lekce
21.10. taneční 2014 6. lekce
16.10. taneční 2014 5. lekce prodoužená
9.10. taneční 2014 4. lekce
2.10. taneční 2014 3. lekce
27.9. lef de BARD rocková taneční zábava
25.9. taneční 2014 2. lekce
18.9. taneční 2014 1. lekce
11.-14.9. Deskofobie Live prestižní festival stolních her
3.-10.8. GeekCamp dětský tábor moderní zábavy
27.7.-3.8. GeekCamp dětský tábor moderní zábavy
25.-27.4. Evropský pohár v karate ubytování sportovců
25.4. 20. výročí VOŠ slavnostní večer
18.-21.4. GameFFest festival všech druhů her
12.4. Mistrovství ČR Mistrovství ČR disciplín DCC (taneční)
11.4. schůze včelařů 16-20 hod v sále 1
3.-6.4. studentská konference Mezinárodní konference studentské organizace BEST.
29.3. Šibřinky Ples hokejistů
28.3. Defragment + Vypsaná Fixa koncert a taneční zábava dvou kapel
15.2. Ples zahrádkářů jubilejní 50. ples, hraje Březovanka
30.1.-2.2. PragoFFest festival popkultury (her a fantastiky), v Praze

2013

Datum Název Popis
27.12.-1.1. Silicon silvestrovský festival her a fantastiky
14.12. Ples tanečníků pořádá taneční mistr pan Černý
13.12. firemní večírek  
30.11. Rocková fantazie I. Artery, Defragment, Fofrton, Pirates of the Pubs
21.11. taneční devátá lekce
15.-17.11. Bloody Xmas festival hororu
11.11. taneční osmá lekce
31.10. taneční sedmá lekce
25.-28.10. FanCity festival sci-fi, fantasy a her
24.10. taneční šestá lekce
18.10. Šatlava hudební live párty
17.10. taneční pátá lekce
3.10. taneční čtvrtá lekce
27.-29.9. Deskofobie Live 1. ročník festivalu deskových her
26.9. taneční třetí lekce
19.9. taneční druhá lekce
12.9. taneční první lekce
28.6.-7.7. Festival fantazie 18. ročník největšího festivalu popkultury v ČR